• Atatürk Bul. Toros Mah. No:13-15 Yenitaşkent Akdeniz / MERSİN
  • (0324) 454 04 42
  • bilgi@hascicekcilik.com.tr

Kurumsal

Has çiçekçilik ve fidancılık sürekli kendini geliştirerek en modern teknolojiyle üretim yapılmaktadır.Akdeniz'in güney liman kenti Mersin ilinde faliyetine başlamıştır.Tipik Akdeniz ikliminden dolayı, sıcak ve ılıman bölge özelliği ile bitki yetişmede bize avantaj sağlamıştır.Ancak bunla yetinmeyip Bursa, Isparta, Hatay illerinde de üretim fidanlarımızla her iklim koşuluna uygun fidan satışlarımızı yapabilmekteyiz.Gayret ve çalışmalarımızı bütünleştirerek sizlerin destek ve güveniyle daima daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Fidan dikimi bir binanın temelini atmaya benzer. Doğru dikim ile güzel sonuçlara ulaşırsınız.

Eğer yeni bir meyve bahçesi kurmak istiyorsanız has fidancılığın deneyimli ziraat mühendisleri üstün özellik çeşitleri sizi saşırtacaktır.Sizlere ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gerekli bilgileri vermek ve aydınlatmak bizi mutlu edecektir.

Çalışmalarımız tarım il müdürlüğü ve ziraat araştırma enstitüleri tarafından denetlenmektedir.

Bütün Fidanlarımız titizlikle ve bilimsel verilere dayanılarak yetiştirilmektedir.

Tüm fidanlarımız sertifikalıdır. Sertifikalı fidanlarla tesis edeceğiniz alanlara devletimiz dekar başına karşılıksız destek vermektedir.

Drenaj ve sulama sistemlerinde ki profesyonel peyzaj mimarları ve ziraat mühendislerinden oluşan ekibimiz de siz müşterilerimiz için her zaman hazır bulunmaktadır.Yılların tecrübesiyle oluşturduğumuz saha bilgisi ve teknik destek hizmetlerimizle sizlere en iyiyi sunmayı amaçlamaktayız.

Temel hedefimiz insan ve çevre sağlığını koruyarak daha az masrafla üreticimizin yüksek kalitede bol ürün ve bol kazanç sağlamasıdır has fidancılık kazancımızın teminatıdır.